Navigation

2015 Icon End of Year Awards


Most Improved Gymnast - Pre Junior

Jessica Sainsbury

 Pre Junior Achievement Award

Mikayla Gunatilaka 

Most Improved Gymnast - Bronze

Eva McKee

Bronze Achievement Award

Madison Farrow 

Most Improved Gymnast - Silver

Kainaat Tufail

Silver Achievement Award

Tabitha Wade 

Most Improved Gymnast - Gold

Zara Cave

Gold Achievement Award

Lily Farrow

Most Improved Gymnast - Advanced

Jorja Clift

Advanced Achievement Award

Sarah Purss

Most Improved Gymnast – Level 1

Naomi Rogers

Most Improved Gymnast – Level 2

Phillipa Preston

Most Improved Gymnast - Level 3

Hannah Roth

Most Improved Gymnast - Level 4

Zoe Clubb 

Most Improved Gymnast - Level 5

Taylor Rondeau

Most Improved Gymnast - Level 6+

Amy Percival

Level 1/2 Attitude and Effort Award

Kate Marshall 

Level 3+ Attitude and Effort Award

Rosie O’Hanlon

Achievement Award – Level 1/2

Elyssa Purss 

Level 3+ Achievement Award

Olivia Tingay

Level 1/2 Sportsmanship Award

Naomi Sainsbury 

Level 3+ Sportsmanship Award

Madeleine Binet

Most Improved Award - Development

Peyton Morris 

Development Achievement Award

Lottie Marland  

Most Improved Gymnast - GymFIT

Filip Kratochvil 

GymFIT Achievement Award

Seth Abeyesekere

Pre Junior Encouragement Award

Isla Williams

Bronze Encouragement Award

Scarlett Ashington 

Bronze Encouragement Award

Emily Spencer

Silver Encouragement Award

Oleysa Polyakova

Silver Encouragement Award

Elizabeth Bentley 

Gold Encouragement Award

Meg Skyring-deans

Gold Encouragement Award

Lyla Hazell 

Advanced Encouragement Award

Lashay Schweisfurth

Tricking Encouragement Award

Will Hunt

GymFIT Encouragement Award

Dominic D’Souza

Serpents Encouragement Award

Leilani Crowhen 

Taiapans Encouragement Award

Grace Vanderlaan

Pythons Encouragement Award

Abbey Bullivant

Vipers Encouragement Award

Elizabeth Lawson 

Level 1/2 Encouragement Award

Mimmie Dinnar 

Level 1/2 Encouragement Award

Keisha Sims 

Level 1/2 Encouragement Award

Jemma Vaughn

Level 1/2 Encouragement Award

Lucy Mead 

Level 3+ Encouragement Award

Anyka Diancin

Level 3+ Encouragement Award

Sofia Luduena

Level 3+ Encouragement Award

Jasmine Sullivan

Tumbling Encouragement Award

Amy McFadden

Tumbling Encouragement Award

Charlotte Blanch 

Taipans Full Attendance Award

Lily Mccabe 

Pythons Full Attendance Award

Eliza Burns 

Pythons Full Attendance Award

Aylin Kaner

Pythons Full Attendance Award

Reegan Sandercock

Vipers Full Attendance Award

Bonnie Wong

Vipers Full Attendance Award

Kelsi Lemenager

Most Improved Tricker

Marnia Bartle

Tricking Achievement Award  

Leo Phijidvijan 

Most Improved Cheerleader – Rec Cheer

Mia La Toracca 

Rec Cheer Achievement Award 

Jess Feltham 

Most Improved Novice Tumbler

Sara Gondo

 Most Improved Intermediate Tumbler

Ruby Milner

Most Improved Advanced Tumbler

Ella Koster

Tumbling Achievement Award

Sarah Urbanick

Most Improved Stretcher

Ashleigh Harkness

Most Improved Serpent

Luna Kodat

Most Improved Taipan

Milly Preddey 

Most Improved Python

Amy Doyland 

Most Improved Viper

Bonnie Wong 

Most Improved Viper

Bonnie Wong

Team Choice Award - Serpents

Emily Wilson

Team Choice Award - Serpents

Emily Wilson 

Team Choice Award - Taipans

Emma Schauwecker

Team Choice Award - Vipers

Kelsi Lemenager

Cheerleader of the Year

Talei Crowhen

 Gymnast of the Year

Georgie Shipton